Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Tül Stor Perdeler

Sıralama:

 

Tül Stor Perdeler

Bu Kategoride 12 Ürün Sergileniyor

1TÜL STOR PERDE

Tül stor perde hem tek başına hem de ikili perdelerde ön perde olarak kullanılmaktadır. Işığı geçirme özelliği olduğundan güneşlik olarak kullanımı çok ideal değildir. En sık kullanıldığı alanlar genellikle salonlar, oturma odaları, yatak odaları olmaktadır.

TÜL STOR PERDE MODELLERİ

Piyasada oldukça çeşitli stor perde ve tül modelleri bulunmaktadır. Perde dünyası olarak salon stor tül perde modelleri kadar mutfak için tül stor perde modellerini de unutmadık. Dantella serimiz ile dantelin şıklığını, sadeliğini ve zarafetini stor perdelere taşıdık. Kelebek, top, zincir, otantik, şal ve çiçek desenlerinden oluşan modellerimiz ile evinizin şıklığını her ortamda yakalamayı hedefledik.

TÜL STOR PERDE KUMAŞI

Dantella serimizin kelebek, top ve zincir desenli modelleri için kullandığımız kumaş içeriği %50 PES / %50 FLOŞ olup diğer modellerde bu içerik %100 PES olmaktadır. Ürünlerimiz insan sağlığı için zararlı olan kanserojen, kimyevi madde ve boya içermemektedir.

TÜL STOR PERDE AVANTAJLARI

Tül stor perde diğer stor perdelerden farklı olarak simli bir kumaşa sahiptir. Ek olarak yükseklik seviyesinin ayarlanabilir olması sebebiyle fonksiyonel çözüler sunmaktadır. Hem şık bir görünüm yaratılmak istenen alanlar için hem de pratik olması sebebiyle hemen hemen tüm iç mekan odalarında tercih edilebilmektedir.

Tül stor perdelerin hemen her mekanda tercih edilebilmesi dışında bir başka avantajı ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Gerek salon stor tül perde modelleri olsun gerek mutfak için tül stor perde modelleri olsun hepsini temiz nemli bir bezle temizlemek mümkündür.

TÜL STOR PERDE HANGİ ALANDA KULLANILIR?

Tül perde de diğer stor perdeler gibi iç mekan tasarımlarında hemen hemen evin her odasında kullanılmaktadır. Ancak özellikle mutfak ve salonlarda tercih edilmektedir. Farklı desenlerdeki çeşitleri ile bulunduğu ortamın havası değiştiren tül stor perdeler özellikle dar alanlarda kullanım kolaylığı sağladığından yerden tasarruf edilmek istenen odalarda da sıklıkla kullanılmaktadır.

 

TÜL STOR PERDE FİYATLARI

Tül stor perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti tül stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm ve minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.