Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  Stor Perde

Sıralama:

Stor Perde

 

Stor Perde

Bu Kategoride 234 Ürün Sergileniyor 1  2  3  4  5  6  7Stor Perde

Yeni nesil bir perde modeli olan stor perde pek çok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Çeşitli kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek türden olan stor perdeler farklı modellere de sahiptir. Aynı zamanda temizliği de ekstra bir işleme ihtiyaç duymadan kolayca yapılabilir.

Stor Perde Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan stor perdeler hemen hemen evin her bölümü için kullanıma uygundur. Oturma odası, salon, çocuk odası, mutfak ve yemek odasının yanı sıra ofis ve çalışma odalarında da tercih edilebilir. Bunun yanı sıra stor perdelerde çeşitlilik söz konusu olduğu için de her ortamın dekorasyonuna uyum sağlayacak bir özelliğe sahiptir.

Stor perdeler hem kolay temizlenmesi hem de uzun süre konforlu bir kullanım sunması açısından oldukça etkilidir. Evinizin istediğiniz herhangi bir yerinde tercih edebilirsiniz. Bu süreçte ev dekorasyonuna uyum sağlayacak türden bir modeli de bulmanız mümkündür.

Stor Perde Modelleri

Stor perdeler günümüzde oldukça tercih edilen perde modellerinden biri olmasının yanı sıra model konusunda da çeşitlilik gösterir. Evin her bölümünde tercih edilebilen bir yapıya sahip olan stor perde modellerinden bazıları; Tül, Blackout, düz, simli – sedefli ve kendinden desenli olarak sıralanabilir. Aynı zamanda kişiye özel dijital baskılı ve screen alternatifleri de bulunur.

Tüm stor perdelerin kullanım sistemleri birbiri ile aynıdır. Buna bağlı olarak stor perdelerde model değişikliği kumaş yapısında ve desenlerde görülür. Evin dekorasyonuna uyum sağlayacak türden bir stor perde modeli tercih ederek aradığınızı bulabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine de yer verilen stor perdelerle uzun süre rahat kullanım sağlamak mümkündür.

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor perde temizliğinin oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde yapılması önemlidir. Perdeyi düz bir zemine yayarak kırışmasını önlemelisiniz. Olası bir kırışıklık durumu perdede kalıcı iz oluşmasına neden olur. Bu nedenle düz bir zeminde hafif nemli bir bez ile nazikçe temizlenmesi tavsiye edilir. Perdenin her iki tarafını da nemli bez yardımı ile temizlenmesi mümkündür. Sonrasında ise stor perdenin kuruması için rulo halinde toplanması ve müsait bir yere dik olarak yerleştirilmesi yeterlidir.

Kuruma sürecinin tamamlanmasının ardından stor perdenin hava alması için bir süre düz zeminde açık halde bırakmak etkilidir. Böylelikle perde temizliği gerçekleşmiş ve yeniden temiz bir şekilde kullanıma hazır olur.

Stor Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stor perdeler evde ve ofiste sıklıkla tercih edilen perde modellerinden biridir. Doğru bir tercih için bu süreçte dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Salonda, çocuk odasında veya ofis odasında kullanılacak olan stor perde tercihinde renk ve ebat önemlidir. Renklerin insanlarda oluşturduğu etki, bulunduğu ortama kattığı atmosfere bağlı olarak önemli bir yeri vardır. Bu bağlamda stor perde modelleri arasında tercih yaparken hangi rengin seçileceği dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Kırmızı iştah açan bir renk olarak yemek odası ve mutfak için uygun bir ambiyans oluşturur. Gri renk ise daha çok ofis veya çalışma odalarında tercih edilebilecek bir atmosfer sağlar. Renk tercihinin yanı sıra stor perdenin ebatları ve boyutuna da dikkat etmek önemlidir. Doğru bir ebat seçimi ile perdenin montaj işlemlerinde de herhangi bir problem ile karşılaşılmamış olur.

Stor Perde Fiyatları

Genel olarak stor perde fiyatları perdenin seçilen boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda çeşitlerine bağlı olarak da farklı kumaş yapılarına göre fiyat farkı gözlemlenir. Buna bağlı olarak stor perdeler bütçeye uygun bir meblağ üzerinden satışa sunulur.