Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Simli Zebra Perdeler

Sıralama:

 

Simli Zebra Perdeler

Bu Kategoride 3 Ürün Sergileniyor

1SİMLİ ZEBRA PERDE

Simli Zebra Perdeler, ışıltılı görüntüsü ve çeşit çeşit renk seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Gri simli zebra perde, krem simli zebra perde, kahve tonları içeren simli zebra perdeler ve beyaz simli zebra perdeler en sık rastlanan grupta yer almaktadırlar.

Simli zebra perde de diğer zebra perde gruplarında olduğu gibi hem güneşlik hem de ana perde görevini tek perdede birleştirmiş oldukça şık görünüme sahip modellerdir.

SİMLİ ZEBRA PERDE AVANTAJLARI

Simli zebra stor perde diğer zebra perdelerden farklı olarak simli bir kumaşa sahiptir. Bununla birlikte ayarlanabilir ve pratik kullanım özellikleri sayesinde şık ve elegant bir görünüm yaratılmak istenen bölgeler için oldukça modern çözümler sunmaktadır.

SİMLİ ZEBRA PERDE HANGİ ALANDA KULLANILIR?

Simli zebra perde de diğer zebra perdeler gibi iç mekan tasarımlarında hemen hemen evin her odasında kullanılmaktadır. Ancak özellikle yatak odası ve salonlarda tercih edilmektedir.

SİMLİ ZEBRA STOR PERDE FİYATLARI

Zebra perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti   simli zebra stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm ve minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.