Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Simli - Sedefli Stor Perdeler

Sıralama:

 

Simli - Sedefli Stor Perdeler

Bu Kategoride 30 Ürün Sergileniyor

1SİMLİ STOR PERDE

Simli stor perde piyasada mat polyester olarak ve hatta ithal polyester olarak adlandırılmaktadır. Simli perdelerde kullanılan kumaşı ön yüzeyin sim ya da sedef ile kaplanmasıyla üretilir. Parlak ve hareketli bir görünüme sahiptir.Bu perdeler güneşlik için idealdir. Sahip olduğu fonksiyonel özellikler ve kolay kullanım kolaylığı sebebiyle ev ve ofislerinizde tercih edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir perde türüdür.

SİMLİ STOR PERDE AVANTAJLARI

Simli stor perde diğer stor perdelerden farklı olarak simli bir kumaşa sahiptir. Bununla birlikte ayarlanabilir ve pratik kullanım özellikleri sayesinde şık ve elegant bir görünüm yaratılmak istenen alanlar için oldukça modern çözümler sunmaktadır.

SİMLİ STOR PERDE HANGİ ALANDA KULLANILIR?

Simli zebra perde de diğer zebra perdeler gibi iç mekan tasarımlarında hemen hemen evin her odasında kullanılmaktadır. Ancak özellikle yatak odası ve salonlarda tercih edilmektedir. Bununla beraber şık bir dekorasyon yaratılmak istenen işyerleri ve ofislerde de kullanılmasında bir sakınca yoktur.

 

SİMLİ STOR PERDE FİYATLARI

Stor perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti  simli stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm ve minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.