Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Faux Wood 50mm Ahşap Görünümlü Jaluzi Perdeler

Sıralama:

 

Faux Wood 50mm Ahşap Görünümlü Jaluzi Perdeler

Bu Kategoride 12 Ürün Sergileniyor

1Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde

Farklı ortamlar için özel olarak tasarlanmış olan faux wood ahşap jaluzi perde son derece kullanışlıdır. Son zamanlarda evlerde doğa esintisini görüyor olabilirsiniz. Bunu aynı zamanda pencerelerine yansıtmak isteyen kullanıcılar özellikle ahşap jaluzi ürünlerini tercih etmektedir. Ancak bu ürünler içerisinde yer alan faux wood ahşap jaluzi perdeleri aslında ahşap görünümlü bir malzemeden üretilirler. Örneğin ceviz, kavak ağacı gibi modellemeleri vardır. Son derece gerçek duruşları ile keyifli bir kullanım sunarlar.

Bunların dışında hem ısı hem de ışık noktasında istenen performansı sağlarlar. Özellikle yeterli absorbe etme özelliği sayesinde sizleri istenmeyen ışınlardan rahatlıkla korur. Kolay kullanıma sahip olan mekanizması sayesinde sizleri uğraştırmaz. Tül perdelere göre kullanımları daha rahattır. Uzun ömürlü kullanım sunarak zamansız bir stile destek olur.

Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde Nerelerde Kullanılır?

Alternatif kullanım alanlarına çözümler noktasında jaluzi perde modelleri çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Ofis ve iş yerleri başta olurken evlerde de ahşap jaluzi ürünlerinin tercihinin günden güne artış gösterdiğini görebilirsiniz. Hatta otomobillerin dahi içlerine özel olarak tasarlanabilen bu kullanımlar tam anlamıyla konforu daima sizlerle birlikte taşımanıza izin verir. Bu tür ortamların yanı sıra aynı zamanda balkon tasarımlarında da ahşap jaluziler oldukça keyifli durur.

Balkonunuzu yumuşak renklerle ve daha çok doğal bir görünümle sepetler ve hasırlarla tasarladıysanız faux wood ahşap jaluzi modelleri oldukça uygun olacaktır. Kısacası her alanda aktif olarak kullanmanıza imkan sağlayan jaluzi perdeler sayesinde hayatınızda birçok kolaylığı da beraberinde getirebilirsiniz.

Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

Dikkat çekici modelleri ile faux wood ahşap jaluzi perdeler farklı renkleri ve mekanizmaları ile satışa sunulmaktadır. Açık kahverengi, siyah, gri, koyu krem, beyaz renkleri olmak üzere her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz renk skalası vardır. Aynı zamanda 25 mm ve 50 mm kalınlıklarına sahip farklı model alternatifleri ile alanınız için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Daha bir modern görüntü isterseniz jaluzi perdelerinizi tül perdeler ile destekleyerek farklı görünümler elde etmeniz mümkündür.

Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Faux wood ahşap jaluzi perde modellerinin temizliği sanıldığı üzere zor değildir. Aksine oldukça kolay bir kullanım sunar. Temizlik noktasında da sadece normal ıslak bir toz beziyle silmeniz yeterli olacaktır. Vaktinizi çalmadan hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Özellikle de tül perdelere göre ütüleme ve kurutma işlemi gerektirmez. Bu sayede sizlere daha kolay bir kullanım avantajı sunar. Aynı zamanda tül perdeler zamanla yıkanmaya karşı yırtılırken jaluzi perdelerde bu durumlar söz konusu değildir. Sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizde farklı bir görüntü isterseniz jaluzi perde modelleri tercih edilebilir. Faux wood ahşap jaluzi modelleri ise bunlar içerisinde farklı görünüme sahip ilginç modellerdir. Ancak alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle jaluzi perdeler belli bir mekanizma ile çalışır. Bu mekanizmanın sizlere yıllar içerisinde kullanıma göre yeterli olacağına dair emin olmanız gerekir. Böylece çok daha sağlıklı kullanım elde edersiniz. Aynı zamanda satın aldığınız üründe kullanılan materyalin de sağlam olması önemlidir.

Faux Wood Ahşap Jaluzi Perde Fiyatları

Faux wood ahşap jaluzi perde fiyatları alacak olduğunuz ürünün boyutlarına göre değişiklik gösterecektir. Ancak evinize göre yine de uygun seçenekler bulmanız mümkündür. Yetkili danışmanlar ile görüşerek fiyat listesi alabilirsiniz. Böylece bütçeniz için en uygun fiyat alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.