Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Pileli Zebra Perdeler

Sıralama:

 

Pileli Zebra Perdeler

Bu Kategoride 48 Ürün Sergileniyor

1  2PİLELİ ZEBRA PERDE

Pileli zebra perdede, düz zebra perdeden farklı olarak şeritlerde pliseli kumaş kullanılmaktadır. Pileli zebra perdeler geniş ve dar olmak üzere iki gruba ayrılırlar. Modern ve şık görünümlerin vazgeçilmezi olan pileli zebra perdeler bulunduğu ortama derinlik katmaktadır.

PİLELİ ZEBRA PERDE NASIL TEMİZLENİR?

Perde Sepetinin kendi üretimi olan pileli zebra perdelerin yapımında genellikle %100 PES ya da %85 PES / %15 Katyonik tercih edilmektedir. Kullanılan malzeme dolayısıyla temizliği kolay olup nemli bez yardımıyla tüm kirlerinden arındırmak mümkün olmaktadır.

PİLELİ ZEBRA PERDE FİYATLARI

Pileli zebra perde fiyatları, metrekare fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Zebra perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti  pileli zebra stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm, minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.