Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perdeler

Sıralama:

 

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perdeler

Bu Kategoride 9 Ürün Sergileniyor

1Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perdeler

Doğal ahşap ürünlerinden yapılmış olan jaluzi perdeler bulunduğu ortama sıcak ve rahat bir hava katar. Sadece işlevsel olarak değildir. Aynı zamanda dekoratif yönüyle de çok sık tercih edilir. Kullanıldığı yerlerinde genel olarak dekorasyon uyumuna kolaylıkla adapte olur. Mobilya ve parkelerle bütünleşerek şık bir görünüm elde etmenizi sağlayan pavlonya ağacı mat ahşap jaluzi perde ürünlerinde ahşabın ağacına oldukça önem verilir. Hatta bu modeller kumaş perdelerle dahi uyumlu bir şekilde kombinlenebilir.

Şehirlerde ve yaşam alanlarında peyzaj çalışmalarında gördüğünüz pavlonya ağaçları artık evinizin içinde. Ağacın özünden yapılmış olan bu ürünler, yaşam alanlarınıza huzur verecektir. Modern bir görünüm için tercih edebileceğiniz bu ürünlerin farklı renkleri ve modelleri de yer alır.

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perde Nerelerde Kullanılır?

Ofis perdesi, mutfak perdesi, yatak odası perdesi, salon perdesi olarak kullanabileceğiniz geniş bir alan hizmeti sunar. Pavlonya ağacı mat ahşap jaluzi perdelerde farklı seçeneklerin olması sayesinde keyifli kullanım elde edersiniz. Özellikle klasik bir görünüme ve modern bir havaya sahip olan yapısı nedeniyle ofis ve iş yerlerinden sıklıkla tercih edildiğini görmek mümkündür. Son zamanlarda farklı görünümleri ile ön plana çıkan ürünleri sayesinde bulunduğunuz ortamı çok daha farklı boyutlara taşımanıza yardımcı olur.

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

Pavlonya ağacından yapılmış olan mat ahşap jaluzi modelleri tercihinde renkler de oldukça soft ve kullanışlıdır. Her mobilya ile neredeyse uyumlu olabilecek standarda sahip ürünlerdir. Bu yanıyla da ön plana çıkarak sıklıkla tercih edilir. Mat ekru, mat antrasit, mat siyah, mat açık kahve, mat kahve, mat beyaz renkleri ile doğallığın ön planda olduğu modelleri odalarınıza uyarlayabilirsiniz.

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Ahşap ürün kullanımıyla yapılan bu ürünler diğer mekanizmalı olan perdelerden daha farklıdırlar. Teknik olarak da imalatları sırasında kullanılan malzemelerin zarar görmemesi son derece önemlidir. Aynı zamanda daha uzun süreli kullanımlar isteniyorsa temizlik noktasında dikkat edilmesi gerekir. Ahşap üründen yapılmış olan pavlonya ağacı mat ahşap jaluzi perde modellerinizi evinizde standart toz alma yöntemi ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hafif ıslak bir bezle temizleyebilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de bu ürünlerin ahşap olmasıdır. Ahşap ürünlerin üzerinde yer alan koruyucu cilayı da temizlerken istemsizce alabilirsiniz. Bu durum görüntüsünde farklılık yaratır. Ancak endişe edilecek bir durum değildir. Buna izin vermeden yılda birkaç defa ahşap mobilya temizleme cilası da kullanarak daima canlı görünümünü elde tutabilirsiniz.

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pavlonya ağacı mat ahşap jaluzi perde alırken gerçek ağaç kullanımının olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ahşap jaluzi perde modelleri içerisinde aynı zamanda ahşap görünümlü olanlarda vardır. Bunlar sizi yanıltabilir. Bunun dışında ahşap jaluzi perde modelinizi tercih ederken her zaman bulunduğunuz alanı ve içerisinde yer alan mobilyaları da göz önünde yer etmeniz gerekecektir. Uyum yakalamanız halinde her zaman yaşam alanınız sizler için daha güzel ve keyifli olacaktır.

Pavlonya Ağacı Mat Ahşap Jaluzi Perde Fiyatları

Pavlonya ağacı mat ahşap jaluzi perde fiyatları tercih ettiğiniz boyutlar kapsamında farklılık gösterecektir. Evinizin ölçülerine uygun olarak tercih ettiğiniz ürünler sonucunda sizlere fiyat listesi sunulur. Buna uygun olarak ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda indirimli ve kampanyalı ürünleri de tercih ederek çok daha hesaplı seçeneklerden yararlanmanız mümkün olacaktır.