Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  İkili Perde

Sıralama:

İkili Perde

 

İkili Perde

Bu Kategoride 28 Ürün Sergileniyor1İkili Perde

İkili perde ürünlerinde tek merkez üzerinde aynı anda iki farklı perde birlikte kullanılır. Bu sistem ile farklı model perdeleri birbirine kombine etmeniz mümkündür. Aynı zamanda bir ray üzerinde iki adet sarmal yer alır. Böylece her sarmala da iki farklı perde sarımı gerçekleştirilir. Buna göre bu sistemin temel avantajı ise bir pencerede üzerinde birden fazla perdeyi kolay kullandırıyor olmasıdır. Son derece yenilikçi bir sisteme sahip olan ikili perde modellerinde birçok alternatif de ön plana çıkar.

Özellikle son zamanlarda modern ve klasik tarza sahip olan evlerde daha çok tercih edildiğini görmek mümkündür. Kolay kullanımı, tül perdeye göre daha dayanıklı bir yapısının olması sayesinde sizlere bu noktada kaliteli bir hizmet ağı sunar. Çift mekanizmalı olan stor perdeleri diğer perdelerden ayıran temel özelliği sahip olduğu mekanizmadır. Diğer perdelerden farklı olarak iki mekanizmaya sahiptir. Bu sayede de gün içerisinde zorlanmadan farklı kullanımlar gerçekleştirmenize yardımcı olur.

İkili Perde Nerelerde Kullanılır?

Genellikle ikili perdeler daha çok ev, iş yeri, ofis gibi alanlarda kullanım için tercih edilmektedir. İçerisine yerleştirilen farklı iki mekanizmalı yapısı sayesinde iki farklı perde modeline sahip olur. Ortamın özelliğine göre farklılık gösterebilir kolay kullanım imkânı sağlar. Ayrıca her alana uyum sağlaması sayesinde ve kolay bir kullanıma sahip olmasından ötürü birçok yerde öncelikli perde tercihlerinden biri olmaya başlamıştır.

İkili Perde Modelleri

İkili perde modelleri birçok farklı tül ve fon kullanımı ile farklılık gösterir. Yüzlerce farklı modellerle birbirine kombin yapmanız mümkündür. İsterseniz iki farklı zıt rengi birbirine uyumlu olarak kullanın isterseniz de alt perde mekanizmasını kalın düz renk seçerek ikinci perde mekanizmasını desenli tül modeller tercih edebilirsiniz. Bu gibi geniş bir içerik skalasına sahip kullanım avantajı sunar. Böylece eviniz için, yaşam alanlarınız için en uygun seçeneklere sahip ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürünlerdeki farklılıklar sayesinde günlük hayattaki uyumu yakalamanız da kolay olacaktır.

İkili Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

İkili perdelerin temizliği genel anlamda kullanıcıları korkutur. Ancak bu perdelerin temizliği oldukça kolaydır. Ayrıca stor perdelerinizi mümkün olduğunca az sıklıkla yıkamanız önemlidir. Aksi halde hızlı yıpranma görülecektir. Bunu yaşamamak için yapmanız gereken toz bezini hafif ıslatmak olacaktır. Hafif ıslak bir bezle silmeniz bu perdeler için yeterli temizlik imkânı sağlar. Aynı zamanda ikili perde modellerinize tercih edeceğiniz tül perdelerin kumaş özelliklerine göre temizlik noktasında kolaylık sağlayan modeller de tercih edebilirsiniz.

İkili Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkili perde modellerini satın alırken bazı dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi, tercih edeceğiniz modeli alırken yaşam alanınıza uygun olarak seçmeniz gerekir. Eğer perde alımında odanızın zifiri karanlık olmasını istemiyorsanız buna uygun tipe sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Kısacası farklı kullanım amaçlarına uygun farklı modeller vardır. Satın alırken ilgili kişilere bunu yansıtmanız gerekir. Ayrıca bu tip perdelerin alım amaçlarından biri de sahip olduğu mekanizmasıdır. Bu nedenle mekanizmanın sağlam olması son derece önemlidir. Mekanizmanın sağlam olduğuna emin iseniz malzeme kalitesine de dikkat edersiniz. Böylece yaşam alanlarınız için uygun olan modeli bulmanız sizler için zor olmayacaktır.

İkili Perde Fiyatları

İkili perde fiyatları genel olarak modellerine, modellerde kullanılan mekanizmalarına göre farklılık gösterir. Bu nedenle net bir fiyat söylemek doğru değildir. İlgili kişilere yaşama alanınız için tercih ettiğiniz boyutları belirterek fiyat listesi alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı zamanlarda kampanyalardan ve indirimlerden de faydalanmayı unutmayın.