Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Hazır Kombinler

Sıralama:

 

Hazır Kombinler

Bu Kategoride 28 Ürün Sergileniyor

1



Hazır Kombinli İkili Perdeler

Günlük yaşamın en önemli ev dekorasyon parçalarından biri perdelerdir. Özellikle farklı perde modelleri son zamanlarda kullanıcılar tarafından daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Buna uygun ve farklı tasarımlara sahip stor perdeler ise son zamanların en çok kullanılan ürünleri haline gelmiştir. Hazır kombinli ikili perde ürünleri iki farklı mekanizmalı yapıya sahiptir. Bu ürünlerde iki sarmal vardır. Böylece iki farklı modelde birbirine kombine yapabileceğiniz tüller tercih edebilirsiniz. Ya da bunlarla uğraşmadan hoşunuza giden hazır olan ikili perdelerden satın alabilirsiniz.

Her biri iç mimarlar tarafından özellikle dizayn edilmiş kombinlerdir. Eviniz için en uygun parçayı arasındaki farklı çeşitliliklerden bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürün skalasının genişliği sayesinde yaşam alanlarınızda farklı olmak isterseniz buna uygun seçeneklerinde karşınıza çıkabileceğinden emin olabilirsiniz. Yenilikçi bir sistem sunan ikili perde ürünlerinde kullanım oldukça kolaydır. Mekanizması sayesinde perdenin nereye kadar gelmesini istiyorsanız ona uygun bir şekilde indirip kaldırabilirsiniz.

Hazır Kombinli İkili Perdeler Nerelerde Kullanılır?

Hazır kombinlerle de satılan ikili perde ürünleri oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde olmak üzere birçok yaşam alanına dahil olur. Kullanım alanı açısından geniş bir imkân sunan bu modeller sayesinde oldukça modern ve şık bir görünüme de sahip olursunuz. Aynı zamanda sahip olduğu çift mekanizmalı perdesi ile ortamınıza uygun olarak değişiklik yapmanız da mümkündür. Hem sağlam oluşu hem de uzun kullanım avantajı sayesinde birçok alanda ön plana çıkan modeller arasında yer alır.

Hazır Kombinli İkili Perde Modelleri

Hazır kombinli ikili perde modelleri her biri özel tasarımcılar tarafından sizlere sunulan avantajlı paketlerdir. Farklı seçenekleri ve modelleri ile evinize, yaşam alanınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle renk skalası noktasında geniş bir aralığa sahiptir. Her türden eve uyum sağlayacak modellerine ek renklerin de olmasıyla ön plana çıkar. Böylece kullanım alanı da oldukça büyüme gösterir. Mekanizmalarının sahip olduğu çift kullanım sayesinde iki farklı modele sahip perde kullanımı bir arada olabilir.

Hazır Kombinli İkili Perdelerin Temizliği Nasıl Yapılır?

İkili perde mekanizmasına sahip olan ürünlerde temizlik noktası oldukça kolaydır. Sadece bu ürünlerde uzun süreli bir kullanım isteniyorsa sık sık yıkanmaması gerekir. Onun yerine toz bezi veya hafif ıslatılmış temiz bir bezle temizliğinin gerçekleştirilmesi çok daha mantıklı olacaktır. Böylece sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi de gerçekleştirmiş olursunuz. Dikkatli bir şekilde düzenli aralıklarla temizliği yapılan ikili perdelerde kullanım süresi de uzayacaktır.

Hazır Kombinli İkili Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hazır kombinli ikili perde alırken her iki perde kumaşının da özelliklerine dikkat ediniz. İstediğiniz kaliteye sahip mi bunu önceden değerlendirmelisiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz alana uygun olarak ölçüsünün alınması oldukça önemlidir. Mekanizmalı sisteme sahip ürünler olmasından ötürü pencere boyutlarına uygun olarak tercihler yapılmalıdır. İkili perde sistemlerinde sahip olunan mekanizma da oldukça önemli bir yere sahiptir. Gün içerisinde birçok defa kullanım gösterecek olduğunuz bu mekanizmaların çabuk bozulmaması önem arz eder. Bu nedenle de günlük kullanıma uygun ve ilerleyen zamanlarda sorun yaratmayacak ürünlerin tercihi bir hassa önemli olacaktır.

Hazır Kombinli İkili Perde Fiyatları

Hazır kombinli ikili perde fiyatları tercih edeceğiniz ürünün modeline, kumaş kalitesine göre farklılık gösterecektir. Aynı zamanda ürün için tercih edeceğiniz boyutlarda ikili perdelerde farklı seçenekleri sizlere sunacaktır. Danışmanlarınızdan da yardım alarak uygun fiyat çizelgelerini çıkartmalarını rica edebilirsiniz. Her bütçe için uygun seçeneklerin yer almasıyla birlikte kampanyalardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz.