Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  Elegance Perde   >  Elegance Serisi
Sütlü Kahve Elegance Perde

Elegance Perdeler; kapandığı zaman kumaş perde görünümünde, tam açıldığında ise katlamalı perde gibi gözüken bir perde çeşididir.

Not: Fotoğraf Çekimlerimiz de; Gün ışığının farklı saatleri kullanılarak, ışığın perde üzerindeki etkisini en iyi şekilde görebilmeniz amaçlanmıştır. Renk seçiminizi yaparken lütfen yakın plan çekimlerimizi dikkate alınız.
***Fotoğraf çekimlerimiz profesyonel çekimler olmasına rağmen görüntülenme ekipmanlarının (Monitör,telefon,tablet pc,mac,pc ) farklı özelliklerinden dolayı renklerde +- %5 civarında sapmalar (ton farkı) olması normaldir. Ayrıca kumaş serilerimiz arasında doku ve teknik özellikler farklarından dolayı aynı renk isimlendirmelerimizde de ton farkları olması normaldir. Örneğin krem olarak isimlendirdiğimiz renk basic (polyester kumaş) serimizdeki renk tonu ile blackout (karartma) serimizdeki renk tonu aynı pantone kodu olmasına rağmen tonlarının tutmaması ışık geçirgenliğinin farklılığından dolayı normaldir.
*** Renk tonu ve/veya doku konusunda tereddüttünüz varsa mutlaka müşteri temsilcimizde numune kumaş ve/veya slayt örneği isteyiniz.
Siparişlerinizde vermiş olduğunuz en ölçüsü mekanizmalar dahil üst ray ölçüsüdür. Perde üretiminde kumaş, verilen ölçüden daha dar kesilir. Bu daralma kumaş daralma payı olarak ifade edilir.Net kumaş ölçüsü için mutlaka fazladan 4cm taşma payı verilmelidir.
yazının devamını oku

 • Lütfen Perde Ölçünüzü Giriniz.
  En :   Boy :   Açıklama


  metre kare
  nasıl hesaplanır?

  Ebatınıza göre toplam tutar

 • Sütlü Kahve Elegance Perde

  Stok Durumu: Yok

  0.00 TL +
  %10 kdv / m²


Ürün Özellikleri

İçerik: 100% Polyester

Geç Tutuşurluk: Yok

 

*Mekanizmalarımızın hepsi aynı kalitedir, 1. Sınıf.

*Mekanizma kontrol seçeneğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

*Montaj şeklinize göre (korniş, duvar, tavan, pencere kasası içine) ihtiyacınız olan aparatlar (portray, korniş aparatı) paketinizden ücretsiz olarak çıkmaktadır. Bunun dışında diğer aparatlar ücretlidir.Benzer PerdelerTaksit Seçenekleri

 
PEŞİN FİYATINA Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda
2 Taksit 0,00 TL 2 x 0,00 TL 0,00 TL 2 x 0,00 TL 0,00 TL 2 x 0,00 TL 0,00 TL 2 x 0,00 TL 0,00 TL 2 x 0,00 TL
3 Taksit 0,00 TL 3 x 0,00 TL 0,00 TL 3 x 0,00 TL 0,00 TL 3 x 0,00 TL 0,00 TL 3 x 0,00 TL 0,00 TL 3 x 0,00 TL
4 Taksit 0,00 TL 4 x 0,00 TL 0,00 TL 4 x 0,00 TL 0,00 TL 4 x 0,00 TL 0,00 TL 4 x 0,00 TL 0,00 TL 4 x 0,00 TL
 


İade Koşulları

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nedir?, Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde perdesepeti.com.tr 'ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Kapsamında ki Koşullar Aşağıda ki Gibidir;

. İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
.Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

*Promosyonel perdeler kategori ürünlerinde (Fırsat Sepeti) ayıplı mal sınıfı hariç iade ve değişim yapılmamaktadır.


İade Ettiğim Ürünün Parasını Ne Zaman ve Nasıl Geri Alabilirim?

. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, perdesepeti.com.tr tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
. Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir.
. Ödeme şeklinize göre iadeniz gerçekleşecektir.
. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim?
. İade işlemlerinde "kargo ücreti" ödemezsiniz.Ölçü AlmaElegance perde ölçüsünü;

1-      Elegance perdeyi tavandan montaj yapmak istersek; öncelikle hareketli kanatları göz önünde bulundurmalıyız. Perdenin en ölçüsü için pencere kenarlıklarının bitiminden sağdan ve soldan 5’er cm taşırarak ölçü alınmalıdır. Perdenin boy ölçüsü için mekanizmanın takılacağı yerden itibaren pencerenin alt kenarında mermere veya denizliklere değmeyecek şekilde 1-2 cm kısa tutulmalıdır. Elegance perde tam aşağıya inmeden açık konuma gelmediği için ölçüyü fazla söylemeliyiz. Başka bir deyişle elegance perdede sarım payı yoktur yani yükseklik ne ise net olarak onu söylemeliyiz.

2-      Elegance perdeyi duvardan montaj yapmak istersek; perdenin en ölçüsü için pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5 cm taşırarak ölçü alınmalıdır. Yükseklik için perdenin inmesini istediğimiz yere kadar olan net ölçüyü almalıyız.

3-      Elegance perdeyi pencere kasasına montaj yapmak istersek; mekanizmanın takılacağı olan perde açıldığında pencere kolunun engellemeyeceği mesafede olması gereklidir. Perdenin takılacağı camın eninin ve boyunun net ölçüsü alınması gereklidir. Kolay MontajElegance Perdeyi:

1-      Elegance perdenin perdenin tavana montajı:

a)      Zebra perdenin takılacağı mekan da zaten var olan klasik perdenin takıldığı kornişe perdemizi monte etmek istersek;  perdemizi takacağımız noktaları korniş üzerinde işaretliyoruz. Pencerenin sağında ve solunda eşit boşluklar kalacak şekilde işaretlemeye dikkat etmeliyiz. Siparişimizin içinden çıkan korniş aparatını bu noktalara yerleştiriyoruz. Perdemizle birlikte gelen portray aparatına vidaları takıp belirlediğimiz noktalara korniş aparatının üzerine tornavida ya da şarjlı matkap yardımıyla takıyoruz. Perdemizin mekanizmasının öncelikle arka kanalını portray üzerine oturtup daha sonra önden sıkıca bastırarak mekanizmayı portray üzerine yerleştiriyoruz. Bu işlemi de yaparken de mekanizmanın sağında ve solunda eşit boşluklar bıraktığımızdan emin olmalıyız.

b)      Elegance perdemizi tavandan korniş aparatı olmadan montaj yapmak istersek; perdemizi takacağımız noktaları işaretliyoruz. Bunu yaparken de noktaların düzgün olması için su terazisi ile kontrol edebiliriz. Ayrıca noktaların sağında ve solunda eşit boşluklar olduğundan emin olmalıyız. İşaretlediğimiz noktalara matkap yardımıyla vida boyunda delikler açıyoruz. Siparişinizin içinden çıkan portraylara vidaları takarak açmış olduğunuz deliklere tornavida ya da matkap yardımıyla monte ediyoruz. Perdemizin mekanizmasının öncelikle arka kanalını portray üzerine oturtup, daha sonra önden sıkıca bastırarak portray üzerine yerleştiriyoruz.

NOT: Elegance perdemizin montajını yapmadan önce mekanizmanın takılacağı alanı doğru belirlemeliyiz, pencere kolunu ya da pencerenin hareketli kanatlarını göz önünde bulundurmalıyız. Perdemizi aşağı yukarı doğru hareket ettirdiğimizde pencere koluna çarpmadığından emin olmalıyız.

2-      Elegance perdemizi pencere kasası içine montaj yapmak istersek; mekanizmayı takacağımız noktaları belirliyoruz. Noktaların sağında ve solunda eşit boşluklar olmalı ve noktalar aynı hizada olmalıdır. Bunun için su terazisi ile noktaların yerini belirleyebiliriz. Ayrıca pencerenin hareketli kanatlarını da göz önünde bulundurmalıyız. Perdemizin tamamen açılmasına engel bir durum olmamalıdır. İşaretlediğimiz noktalara matkap yardımıyla vida boyunda delikler açıyoruz. Siparişinizin içinden çıkan portraylara vidaları takarak deliklere matkap ya da tornavida yardımıyla monte ediyoruz. Perdemizin mekanizmasının öncelikle arka kanalını portray üzerine oturtup daha sonra önden sıkıca bastırarak mekanizmayı portray üzerine yerleştiriyoruz.

NOT: Elegance perdemizin montajını yapmadan önce mekanizmanın takılacağı alanı doğru belirlemeliyiz, pencere kolunu ya da pencerenin hareketli kanatlarını göz önünde bulundurmalıyız. Perdemizi aşağı yukarı doğru hareket ettirdiğimizde pencere koluna çarpmadığından emin olmalıyız.

3-      Elegance perdemizi;

a)      Duvara pencere kasasının üzerine montaj yapmak istersek; perdemizin boyuna göre perdenin mekanizmada toplanma payını göz önünde bulundurmalıyız. Buna göre pencere kasası ile mekanizma arasında boşluk bırakmalıyız. Elegance perdeyi montaj yapacağımız duvarın üzerinde mekanizmayı takacağımız noktaları işaretliyoruz. Noktaların sağında ve solunda eşit boşluklar olmasına, aynı hizada olmasına dikkat etmeliyiz. Su terazisi yardımıyla düzgünlüğünü kontrol edebiliriz. Öncelikle belirlediğimiz noktalara vida boyunda delikler açıyoruz. Sonra siparişimizin içinden çıkan portraylara vidaları takıp bu deliklere tornavida ya da matkap yardımıyla monte ediyoruz. Perdemizin mekanizmasının öncelikle arka kanalını portray üzerine oturtup daha sonra önden sıkıca bastırarak mekanizmayı portray üzerine yerleştiriyoruz.

b)      Elegance perdemizi duvara  “L” ayak aparatı ile monte etmek istersek örneğin Perdenin kullanılacağı mekan da kartonpiyer olabilir, tavandan veya duvardan direk montaja uygun olmayabilir. Perdemizin ölçülerine göre “8-10-12” cm’lik “L” ayaklardan uygun olanı kullanmalıyız. Mekanizmamızı takacağımız noktaları perdenin takılacağı mekana göre belirliyoruz. Noktaların sağında ve solunda eşit boşluklar olduğuna ve noktaların aynı hizada olduğuna dikkat etmeliyiz. Hizalarken su terazisi yardımıyla kontrol edebiliriz. Öncelikle belirlediğimiz noktalara vida boyunda delikler açıyoruz. Sonra siparişimizin içinden çıkan portraylara vidaları takıp bu deliklere tornavida ya da matkap yardımıyla monte ediyoruz. Perdemizin mekanizmasının öncelikle arka kanalını portray üzerine oturtup daha sonra önden sıkıca bastırarak mekanizmayı portray üzerine yerleştiriyoruz.Kullanıcı Yorumları

"Sütlü Kahve Elegance Perde " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :