Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Düz Zebra Perdeler

Sıralama:

 

Düz Zebra Perdeler

Bu Kategoride 17 Ürün Sergileniyor

1 • DÜZ ZEBRA PERDE

  Kullanımı en yaygın olan ve en çok tercih edilen zebra perde türüdür. İkili perdelerde ön perde olarak kullanılabileceği gibi tek perde olarak da kullanılması mümkündür. Hem güneşlik hem de ana perde görevini düz kumaş yapısıyla tek perdede birleştirerek modern çözümler sunmaktadır. Renk ve dokuma seçeneği oldukça geniştir. Salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, iş yeri, ofisler gibi birçok yerde kullanılabilir. Düz zebra perdeler taçlı modeller için de oldukça uygundur. Perde sepeti düz zebra perdeler için oldukça zengin seçeneklere sahiptir.

  DÜZ ZEBRA PERDE NASIL ÇALIŞIR?

  Düz zebra perdenin kullanımı oldukça basittir. Stor perde olduğu gibi kumaş bir rulo üzerine sarılıdır. Zebra perdede hareket genellikle elçek adı verilen aparat tarafından sağlanmaktadır. Bu aparta bağlı bir ip yardımıyla perdenin boyu ve çizgilerin denk gelme aralıkları ayarlanabilmektedir.

  DÜZ ZEBRA PERDE FİYATLARI

  Düz Zebra Perdeler, ekonomik olan brim metrekare fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Zebra perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

  Perde sepeti  düz zebra stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm, minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

  Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.