Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Düz Stor Perdeler

Sıralama:

 

Düz Stor Perdeler

Bu Kategoride 59 Ürün Sergileniyor

1  2DÜZ STOR PERDE

Düz stor perde kullanımı en yaygın olan ve en çok tercih edilen perde türüdür. İkili perdelerde güneşlik olarak ya da tek başına kullanılabilmektedir. Renk ve dokuma seçeneği oldukça geniştir. Salon, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, iş yeri, ofisler gibi birçok yerde kullanılmaktadır.

DÜZ STOR PERDE AVANTAJLARI

Düz stor perde baskısız düz bir kumaşa sahiptir. Sade ve asil görünümünün yanı sıra hemen hemen her dekorasyona uyum sağlaması diğer stor perdelere kıyasla en büyük avantajlarından biridir. Ek olarak yükseklik seviyesinin ayarlanabilir olması sebebiyle dar alanlarda fonksiyonel çözümler sunmaktadır.

Bir diğer avantajı ise hem şık bir görünüm yaratılmak istenen alanlarda kullanılması hem de pratik olması sebebiyle hemen hemen tüm iç mekan odalarında tercih edilebilmesidir.

Düz stor perdelerin hemen her mekanda tercih edilebilmesi dışında bir başka avantajı ise kolay temizlenebilir olmasıdır.

DÜZ STOR PERDE HANGİ ALANDA KULLANILIR?

Düz stor perde de diğer stor perdeler gibi iç mekan tasarımlarında hemen hemen evin her odasında kullanılmaktadır. Özellikle dar alanlarda kullanım kolaylığı sağladığından yerden tasarruf edilmek istenen odalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Düz kumaş yapısı sayesinde sade bir görünüme sahip olan bu perdelerde en sık rastlanan model düz beyaz stor perde olup ikinci sırada krem rengi olan modeller gelmektedir. Stor perde düz krem modeller özellikle evlerde tercih edilmektedir.

DÜZ STOR PERDE FİYATLARI

Düz stor perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti düz stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm ve minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.