Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Düz Aluminyum Jaluzi Perdeler

Sıralama:

 

Düz Aluminyum Jaluzi Perdeler

Bu Kategoride 15 Ürün Sergileniyor

1Düz Alüminyum Jaluzi Perdeler

Düz alüminyum jaluzi perde isterseniz direkt olarak cam ve pencerelerin üzerlerine isterseniz de kornişlerin üzerine kullanabileceğiniz modellere sahiptir. Bu yönüyle birçok avantajı beraberinde sunan çeşitliliği ile istediklerinizi sizlere verir. Özellikle jaluzi perde mekanizması ile çeşitli kullanımlar çok daha elverişli olacaktır. Söz konusu yapısı sebebiyle alüminyum jaluzi perde seçeneklerinde en dikkat edilen noktalardan biri de güneş noktasında verimli sonuç veriyor olmasıdır. Hem güneş ışınlarından faydalanma hem de korunma anlamında rahat kullanım avantajı sunar.

Düz alüminyum jaluzi perde modellerinde dayanıklı yapısı sayesinde sizleri zorda bırakacak kararma ve lekelenmeler yapmaz. Aynı zamanda güneşlik noktasında da son derece başarılı sonuçlar verir. Metal ve alüminyum olan bu modellere öncelik verilmesi ise güneş ışığını geçirmiyor olmasından kaynaklıdır. Hem görünüm hem de dayanıklılık açısından farklı imkanlar sunarken sizlere kaliteli ve kullanım avantajı sağlamaya devam eder. Uzun süreli kullanımlar ile zamansız bir modası vardır.

Düz Alüminyum Jaluzi Perde Nerelerde Kullanılır?

Düz alüminyum jaluzi perdeler belli bir kullanım alanıyla sınırlandırılabilecek ürünler değildir. İsterseniz evinizde, isterseniz de ofisinizde bu ürünü oldukça keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle düz alüminyum jaluzi modellerinde avantajlı olarak ayarlanabilir kullanım sayesinde nerede olursa olsun sizlere keyifli kullanma imkanı sunar. Ayrıca ürünün farklı renk seçeneklerinin olması da kullanılacak alanlar için uyumunu daha iyi bir şekilde dengeler.

Düz Alüminyum Jaluzi Perde Modelleri

Düz alüminyum jaluzi perdeleri tercih edecekseniz eğer modelleri içerisinde farklı renkleri de seçmeniz mümkündür. Perdeleri alırken mobilyalar ile uyumu son derece önemlidir. Bu modeller düz bir yapıya ve mekanizmalı bir kullanıma sahip olmasıyla sizlere keyifli renk seçenekleri sunar. Çimen yeşili, gri, fıstık yeşili, krem rengi, lacivert, bej, sütlü kahve, koyu krem, krem, beyaz, mat gri seçenekleri ile geniş bir skalası vardır. Böylece bulunduğunuz ortamlarla uyumlu modelleri birbirine eşitlemeniz daha kolay olacaktır.

Düz Alüminyum Jaluzi Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda daha da popüler olan düz alüminyum jaluzi perdeler kullanım kolaylığı sağlarken temizlik noktasında düşündürmektedir. Ancak bu noktada da endişeniz olmadan oldukça rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. Son derece kolay bir temizliğe sahip olan düz alüminyum jaluzi perdelerin arasını duru su ile yıkanmış bezle ve abartılı ölçekte olmayan deterjanlarla temizleyebilirsiniz.

Düz Alüminyum Jaluzi Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulunduğunuz ortamları tamamlayan ürünler her ne kadar mobilyalar olsa da mobilyaları tamamlayan ürünler ise perdelerdir. Evlerinizde, ofislerinizde tercih ettiğiniz düz alüminyum jaluzi perdelerini alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biri de ürünün kullanılacak olduğu alana uyumudur. Hem renk hem de ölçü açısından birbirini tamamlaması gerekir. Bunun için yardımcı olabilecek kişilerle konuşarak uygun ölçüleri belirlemeniz daha kolay olacaktır. Aynı zamanda mobilyalarınıza uygun bir renk tercihi bulunduğunuz ortamı daha da havadar bir hale getirmiş olacaktır. Böylece yaşam alanlarınız perdeleriniz ile keyifli bir görünüşe sahip olur.

Düz Alüminyum Jaluzi Perde Fiyatları

Düz alüminyum jaluzi perde fiyatları kendi içinde farklılık göstermekle birlikte bunları tetikleyen ise kullanılan malzeme ve tercih edilen boyutlardır. Eviniz için veya iş yeriniz için tercih ettiğiniz ürün ve boyutlarda büyük değişimler söz konusu ise fiyat noktasında da farklılıklar görmek mümkün olacaktır. Ancak her bütçe ile uyumlu olan seçenekleri bir arada bulmanız da mümkündür. Çeşitli kampanyalar ve indirimler sayesinde her zaman istediğiniz modellere kolaylıkla erişebilirsiniz.