Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Dikey Pvc Perdeler

Sıralama:

Dikey Pvc Perdeler

 

Dikey Pvc Perdeler

Bu Kategoride 9 Ürün Sergileniyor

1DİKEY PVC PERDE

Dikey perde, kullanım alanına, iç mekan boyutlarına ve kişisel tercihlere göre kullanıcılarına pek çok çeşit sunan geniş ürün skalasına sahip bir perde türüdür. Leke tutmayan ve kolay temizlenen materyalden yapılmış dikey pvc perde kullanımına özellikle kamusal alanlarda sıklıkla rastlamak mümkündür. Bununla beraber karartma yapmak istenilen bir odada, daha işlevsel olması açısından pvc dikey perde tercih edebilir, dilediğiniz zaman şeritleri yanlara doğru döndürüp kısmi aydınlatma yapabilir ya da perdeleri yana doğru açarak tamamen aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz. Perde sepeti olarak işlevselliği ile öne çıkan bu modelde her zevke uygun renk ve desen seçenekleri listemizde mevcuttur.

PVC DİKEY PERDE MODELLERİ

-Klasik Düz Seri PVC Dikey perdeler: En sık kullanılan dikey pvc perde modelidir. Renk çeşidi oldukça fazladır. Bant genişliği standart olup 89mm’dir.

-Şeritli Seri PVC Dikey Perdeler: Klasik düz seri pvc dikey perde bantlarının içerisinden renkli ya da şeffaf olarak iki dikine çizgi şeklinde olan perde modelidir. Sade dekorasyonları hareketlendirmek ve renklendirmek isteyenler için tercih edilebilir.

-Oluklu Seri PVC Dikey Perdeler: Oluklu seri dikey perdelerin yüzeyi girinti ve çıkıntılardan oluşur. Ofislerinize hareketli ve modern görünüm katar.

-Perfore Bombeli seri PVC Dikey Perdeler: Perfore perde modellerimiz pvc perde bantlarının üzerinde bulunan sık delikler sayesinde perde kapalıyken de içerde dışarıyı, dışarıdan da içeriyi görebileceğiniz perdelerdir. Bununla birlikte perde kapalı olduğunda dhi iç mekana daha fazla ışık alarak gün ışığından faydalanmanızı sağlar. Bantlar düz değildir. Hafif bombeli şekilde içe doğru kıvrımlıdır.

-Parlak bombeli seri PVC dikey perdeler: Klasik düz seri dikey pvc perde bantlarının bombeli, içe doğru kıvrımlı olan modelleridir. Ayrıca pvc kaplaması mat değil parlaktır.

-Kabartma desenli bombeli PVC dikey perdeler: Dış yüzeyi kendinden kabartmalı desenlerin olduğu pvc perde bantlarıdır. Bombeli ve içe doğru kıvrımlıdır.

-Teksture dokulu bombeli seri PVC dikey perdeler: PVC bantların dış yüzeyi kendinden kabartmalı kumaş görünümlü dokumaya sahiptir. Bombeli ve içe doğru kıvrımlıdır.

-Keten görünümlü bombeli seri PVC dikey perdeler: PVC bantların dış yüzeyi keten kumaş görünümlü dokumaya sahiptir. Bombeli ve içe doğru kıvrımlıdır.

-Ahşap desenli bombeli seri PVC dikey perdeler: PVC bantların dış yüzeyi ahşap görünümlü kaplamaya sahiptir. Bombeli ve içe doğru kıvrımlıdır.

-Bamboo desenli bombeli seri PVC dikey perdeler: PVC bantların dış yüzeyi kendinden kabartmalı bamboo görünümlü tırtıklı dokumaya sahiptir. Bombeli ve içe doğru kıvrımlıdır.

 

DİKEY PVS PERDE FİYATLARI

Dikey PVC perde fiyatları, metrekare fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Dikey PVC perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti dikey PVC perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm, minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.