Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  Dikey PVC Perde   >  Klasik Düz Seri
Krem Klasik Seri Dikey Pvc Perde

Dikey perdelerin en büyük özelliği ışığı yönlendirme imkânına sahip olmalarıdır. Dikey Pvc perdelerimizin Çizgili, oluklu ve desenli gibi seçenekler mevcuttur.90 mm dikey bantlar halinde eş zamanlı hareket ederek ışığı istediğiniz kadar almanızda kolaylık sağlar.Isıya, güneşe, darbelere dayanıklı olup uzun süre kullanım olanağı sağlar.

Not: Fotoğraf Çekimlerimiz de; Gün ışığının farklı saatleri kullanılarak, ışığın perde üzerindeki etkisini en iyi şekilde görebilmeniz amaçlanmıştır. Renk seçiminizi yaparken lütfen yakın plan çekimlerimizi dikkate alınız.
***Fotoğraf çekimlerimiz profesyonel çekimler olmasına rağmen görüntülenme ekipmanlarının (Monitör,telefon,tablet pc,mac,pc ) farklı özelliklerinden dolayı renklerde +- %5 civarında sapmalar (ton farkı) olması normaldir. Ayrıca kumaş serilerimiz arasında doku ve teknik özellikler farklarından dolayı aynı renk isimlendirmelerimizde de ton farkları olması normaldir. Örneğin krem olarak isimlendirdiğimiz renk basic (polyester kumaş) serimizdeki renk tonu ile blackout (karartma) serimizdeki renk tonu aynı pantone kodu olmasına rağmen tonlarının tutmaması ışık geçirgenliğinin farklılığından dolayı normaldir.
*** Renk tonu ve/veya doku konusunda tereddüttünüz varsa mutlaka müşteri temsilcimizde numune kumaş ve/veya slayt örneği isteyiniz.
Siparişlerinizde vermiş olduğunuz en ölçüsü mekanizmalar dahil üst ray ölçüsüdür. Perde üretiminde kumaş, verilen ölçüden daha dar kesilir. Bu daralma kumaş daralma payı olarak ifade edilir.Net kumaş ölçüsü için mutlaka fazladan 4cm taşma payı verilmelidir.
yazının devamını oku

 • Lütfen Perde Ölçünüzü Giriniz.
  En :   Boy :   Açıklama


  metre kare
  nasıl hesaplanır?

  Ebatınıza göre toplam tutar

 • Krem Klasik Seri Dikey Pvc Perde

  Stok Durumu: Var

  434.90 TL +
  %20 kdv / m²


Ürün Özellikleri

Mekanizma : Vagon
Kasa : Alüminyum Ray
Ürün Bileşimi : %100 PVC
Ürün Temizliği : Nemli bez ile silinebilir
Garanti : 2 Yıl
Kullanım Alanı : Salon, Ofis, Yemek Odası, Yatak Odası, Çalışma Odası, Misafir Odası
Montaj Alanı : Tavan, Korniş, Duvar, Pencere kasası
Montaj Aparatları : Portray, Korniş aparatı, Çocuk Kilidi


Benzer PerdelerTaksit Seçenekleri

 
PEŞİN FİYATINA Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda
2 Taksit 434,90 TL 2 x 217,45 TL 434,90 TL 2 x 217,45 TL 434,90 TL 2 x 217,45 TL 434,90 TL 2 x 217,45 TL 434,90 TL 2 x 217,45 TL
3 Taksit 434,90 TL 3 x 144,97 TL 434,90 TL 3 x 144,97 TL 434,90 TL 3 x 144,97 TL 434,90 TL 3 x 144,97 TL 434,90 TL 3 x 144,97 TL
4 Taksit 434,90 TL 4 x 108,73 TL 434,90 TL 4 x 108,73 TL 434,90 TL 4 x 108,73 TL 434,90 TL 4 x 108,73 TL 434,90 TL 4 x 108,73 TL
 


İade Koşulları

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nedir?, Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde perdesepeti.com.tr 'ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Kapsamında ki Koşullar Aşağıda ki Gibidir;

. İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
.Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

*Promosyonel perdeler kategori ürünlerinde (Fırsat Sepeti) ayıplı mal sınıfı hariç iade ve değişim yapılmamaktadır.


İade Ettiğim Ürünün Parasını Ne Zaman ve Nasıl Geri Alabilirim?

. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, perdesepeti.com.tr tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
. Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir.
. Ödeme şeklinize göre iadeniz gerçekleşecektir.
. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim?
. İade işlemlerinde "kargo ücreti" ödemezsiniz.Ölçü AlmaDikey Pvc perde ölçüsünü;
1-      Dikey Pvc perdeyi tavandan montaj yapmak istersek, en ölçüsü için pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5cm taşırarak ölçü alınabilir. İsteğe bağlı olarak duvardan duvara dikey perde ile kaplamak istersek,  perde toplama alanı için, duvarın bitim noktasında 4-5cm pay bırakmak gereklidir. Perdenin boy ölçüsü için tavandan yere değmeyecek şekilde yerden 3-4cm pay bırakılarak ölçüsü alınabilir. Perdenin maksimum 400cm genişliğinde, 540cm uzunluğunda olması tavsiye edilir. Tavandan montaj yaparken portrayı (perde montaj aparatı) takabilmek için duvardan 5cm ileride boşluk bırakılmalıdır. Dikey pvc perde bant eni standart 89 mm’dir.
2-      Dikey Pvc perdeleri duvardan montaj yapmak istersek, perdenin inme şekline göre pencerenin üstünden “L” ayak dediğimiz aparat ile yapabiliriz.  Dikey perdenin rahatça çalışabilmesi için duvarın konumuna göre “8-10-12”cm’lik L ayak kullanarak dikey perdeyi uzaklaştırabiliriz. Pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5cm taşırarak ölçü alınır. Boy ölçüsü için tavandan yere değmeyecek şekilde yerden 3-4cm pay bırakılarak ölçüsü alınabilir. Perdenin maximum 400cm genişliğinde, 540cm uzunluğunda olması tavsiye edilir. Perdemizi duvardan duvara yapmak istersek toplanma payı olarak duvar bitiminde 4-5cm kala boşluk bırakılmalıdır.


Kolay Montaj1-      Dikey Pvc perdeyi tavana montaj yapacaksak;
Perdemizin en ve boy ölçülerine göre bant sayımız yani mekanizma ölçümüz belirlenir. Pvc bant vagonları (mekanizma üzerindeki bantları takacağımız aparat) mekanizma üzerinde mevcut halde gelir. Perdemizi takacağımız noktaları belirliyoruz. Tavanda çivi boyunda delikler açıyoruz. Çivileri portraylara takıp, açtığımız deliklere monte ediyoruz. Rayları önce portrayın arka kanalına oturtup önden sıkıca bastırıyoruz. Bantlarımızı vagonlara takıyoruz.(Çıt sesini duyduğumuzda bant vagona takılmış olur.) ve şekildeki gibi dik konumda bırakıyoruz. Bantları vagonlardan yukarıya doğru kaldırıp, kendimize çekerek kolayca çıkarabiliriz.
2-      Dikey Pvc perdeyi duvara montaj yapacaksak;
Dikey pvc perdemizi L ayak aparatıyla duvara monte edebiliriz. Perdemizi takacağımız noktaları belirliyoruz. L ayakları duvara monte ediyoruz. Portrayları vida yardımıyla L ayaklara monte ediyoruz. (Hangi L ayağı kullanacağımızı perdemizin ölçüsü belirler.) Rayımızı önce portrayın arka kanalına oturtup sonra önden sıkıca bastırıyoruz. Bantlarımızı vagonlara takıp, dik konuma getiriyoruz. (Çıt sesini duyduğumuzda bant vagona takılmış olur.)


Kullanıcı Yorumları

"Krem Klasik Seri Dikey Pvc Perde " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
Yorumlar
SALİH KENAN ODABAŞI ( Çok Beğendi )

13/12/2019  

İlginize ve ustaların emeğine sağlık.. Biz de çok beğendik... Kolay gelsin çok tşkler