Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Dikey Kumaş Perdeler

Sıralama:

Dikey Kumaş Perde

 

Dikey Kumaş Perdeler

Bu Kategoride 22 Ürün Sergileniyor

1DİKEY KUMAŞ PERDE

Günümüzde kumaş dikey perde standart kumaş perdelere göre daha çok tercih edilen bir ürün olmaya başlamıştır. Kullanıldığı mekanlarda farklı bir atmosfer yaratarak modern görünümler elde edilmesini sağlamaktadır. Stor perde için üretilen kumaşlar dikey kumaş perdelerde de kullanılmaktadır. Perde Sepeti zengin renk seçenekleriyle her eve uygun hem şık hem fonksiyonel çözümler üretmektedir.
Kumaş dikey perde son derece sağlıklı bir ürün olup 89 mm. ve 127 mm. bant seçenekleri mevcuttur. Zincirli kumandası ile bantlar 180 derece eş zamanlı olarak çalıştırılmaktadır. Bu mekanizma güneş ışığını istediğiniz kadar alma ve yönlendirme olanağı vermektedir. Eteklerinde bulunan zincirler bantların birbirine uyumlu hareket etmesini sağlamakta ve kumaş eteklerine yerleştirilen ağırlık ile savrulmasını engellemektedir.

DİKEY PERDE KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kumaş dikey perde modellerinde perdelerde olduğu gibi elinizle açıp kapatılma olanağı yoktur. Bu sebeple kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Kumaş dikey perde, yatay hareket eden mekanizmalı perde çeşidi olduğundan bozulmasının önüne geçmek amacıyla kullanımına dikkat etmek gerekmektedir.

KUMAŞ DİKEY PERDE FİYATLARI

Kumaş dikey perde fiyatları, metrekare fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Kumaş dikey perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti dikey kumaş perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm, minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.