Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  Dikey Kumaş Perde   >  Düz Renk Kumaş 89mm
Ekru Dikey Kumaş Perde 89mm

Mat polyester olarak ve hatta ithal polyester olarak piyasada adlandırılır. Dikey perdelerin en büyük özelliği ışığı yönlendirme imkânına sahip olmalarıdır. Kumaş dikey perdelerde perdenin etek kısmına düzgün duruş sağlamak ve perdenin savrulmasını engellemek için etek ağırlığı ve birbiriyle uyumlu olması için plastik zincir kullanılır. Ürünlerimiz insan sağlığı için zararlı olan kanserojen, kimyevi madde ve boya içermez.

Not: Fotoğraf Çekimlerimiz de; Gün ışığının farklı saatleri kullanılarak, ışığın perde üzerindeki etkisini en iyi şekilde görebilmeniz amaçlanmıştır. Renk seçiminizi yaparken lütfen yakın plan çekimlerimizi dikkate alınız.
***Fotoğraf çekimlerimiz profesyonel çekimler olmasına rağmen görüntülenme ekipmanlarının (Monitör,telefon,tablet pc,mac,pc ) farklı özelliklerinden dolayı renklerde +- %5 civarında sapmalar (ton farkı) olması normaldir. Ayrıca kumaş serilerimiz arasında doku ve teknik özellikler farklarından dolayı aynı renk isimlendirmelerimizde de ton farkları olması normaldir. Örneğin krem olarak isimlendirdiğimiz renk basic (polyester kumaş) serimizdeki renk tonu ile blackout (karartma) serimizdeki renk tonu aynı pantone kodu olmasına rağmen tonlarının tutmaması ışık geçirgenliğinin farklılığından dolayı normaldir.
*** Renk tonu ve/veya doku konusunda tereddüttünüz varsa mutlaka müşteri temsilcimizde numune kumaş ve/veya slayt örneği isteyiniz.
Siparişlerinizde vermiş olduğunuz en ölçüsü mekanizmalar dahil üst ray ölçüsüdür. Perde üretiminde kumaş, verilen ölçüden daha dar kesilir. Bu daralma kumaş daralma payı olarak ifade edilir.Net kumaş ölçüsü için mutlaka fazladan 4cm taşma payı verilmelidir.
yazının devamını oku

 • Lütfen Perde Ölçünüzü Giriniz.
  En :   Boy :   Açıklama


  metre kare
  nasıl hesaplanır?

  Ebatınıza göre toplam tutar

 • Ekru Dikey Kumaş Perde 89mm

  Stok Durumu: Var

  474.90 TL +
  %10 kdv / m²


Ürün Özellikleri

Mekanizma : Vagon
Kasa : Alüminyum Ray
Ürün Bileşimi : %100 PES
Ürün Temizliği : Nemli bez ile silinebilir
Garanti : 2 Yıl
Kullanım Alanı : Salon, Ofis, Yemek Odası, Yatak Odası, Çalışma Odası, Misafir Odası
Montaj Alanı : Tavan, Korniş, Duvar, Pencere kasası
Montaj Aparatları : Portray, Korniş aparatı, Çocuk Kilidi


Benzer PerdelerTaksit Seçenekleri

 
PEŞİN FİYATINA Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda
2 Taksit 474,90 TL 2 x 237,45 TL 474,90 TL 2 x 237,45 TL 474,90 TL 2 x 237,45 TL 474,90 TL 2 x 237,45 TL 474,90 TL 2 x 237,45 TL
3 Taksit 474,90 TL 3 x 158,30 TL 474,90 TL 3 x 158,30 TL 474,90 TL 3 x 158,30 TL 474,90 TL 3 x 158,30 TL 474,90 TL 3 x 158,30 TL
4 Taksit 474,90 TL 4 x 118,73 TL 474,90 TL 4 x 118,73 TL 474,90 TL 4 x 118,73 TL 474,90 TL 4 x 118,73 TL 474,90 TL 4 x 118,73 TL
 


İade Koşulları

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nedir?, Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde perdesepeti.com.tr 'ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Kapsamında ki Koşullar Aşağıda ki Gibidir;

. İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
.Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

*Promosyonel perdeler kategori ürünlerinde (Fırsat Sepeti) ayıplı mal sınıfı hariç iade ve değişim yapılmamaktadır.


İade Ettiğim Ürünün Parasını Ne Zaman ve Nasıl Geri Alabilirim?

. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, perdesepeti.com.tr tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
. Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir.
. Ödeme şeklinize göre iadeniz gerçekleşecektir.
. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim?
. İade işlemlerinde "kargo ücreti" ödemezsiniz.Ölçü AlmaDikey Kumaş perde ölçüsünü;
1-      Dikey Kumaş perdeyi tavandan montaj yapmak istersek, en ölçüsü için pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5cm taşırarak ölçü alınabilir. İsteğe bağlı olarak duvardan duvara dikey perde ile kaplamak istersek,  perde toplama alanı için, duvarın bitim noktasında 4-5cm pay bırakmak gereklidir. Perdenin boy ölçüsü için tavandan yere değmeyecek şekilde yerden 3-4cm pay bırakılarak ölçüsü alınabilir. Perdenin maksimum 400cm genişliğinde, 540cm uzunluğunda olması tavsiye edilir. Tavandan montaj yaparken portrayı (perde montaj aparatı) takabilmek için duvardan 5cm ileride boşluk bırakılmalıdır. Dikey pvc perde bant eni standart 89 mm’dir.
2-      Dikey Kumaş perdeleri duvardan montaj yapmak istersek, perdenin inme şekline göre pencerenin üstünden “L” ayak dediğimiz aparat ile yapabiliriz.  Dikey perdenin rahatça çalışabilmesi için duvarın konumuna göre “8-10-12”cm’lik L ayak kullanarak dikey perdeyi uzaklaştırabiliriz. Pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5cm taşırarak ölçü alınır. Boy ölçüsü için tavandan yere değmeyecek şekilde yerden 3-4cm pay bırakılarak ölçüsü alınabilir. Perdenin maximum 400cm genişliğinde, 540cm uzunluğunda olması tavsiye edilir. Perdemizi duvardan duvara yapmak istersek toplanma payı olarak duvar bitiminde 4-5cm kala boşluk bırakılmalıdır.
NOT: Dikey kumaş perdenin bant genişliği 89mm’lik ya da 127mm’lik olabilir. Kumaş perdenin tabanda yer alan eteklerine perdeler uçmasın sağa sola savrulmasın diye ağırlık konulup, zincir ile birbirine bağlanır. Bu standart her dikey kumaş perdede yapılan bir uygulamadır.


Kolay Montaj1-      Dikey kumaş perdeyi tavana montaj yapacaksak;
Perdemizin en ve boy ölçülerine göre bant sayımız yani mekanizma ölçümüz belirlenir. Dikey kumaş bant vagonları (mekanizma üzerinde bantları takacağımız aparat) mekanizma üzerinde mevcut halde gelir. Perdemizi takacağımız noktaları belirliyoruz. Tavanda çivi boyunda delikler açıyoruz. Çivileri portraylara takıp, açtığımız deliklere monte ediyoruz. Rayları önce portrayın arka kanalına oturtup önden sıkıca bastırıyoruz. Bantlarımızı vagonlara takıyoruz. Tüm bantları raya taktıktan sonra paketimizin içinden çıkan etek ağırlıklarını perdenin alt tabanına yerleştiriyoruz. Paketimizin içinden çıkan perde ölçümüze göre gönderilen zinciri şekildeki gibi takıyoruz.
Dikey kumaş perdemizi L ayak aparatıyla duvara monte edebiliriz. Perdemizi takacağımız noktaları belirliyoruz. L ayak aparatıyla duvara monte ediyoruz. Portrayları vida yardımıyla L ayaklara monte ediyoruz. (Hangi L ayağı kullanacağımızı perdemizin ölçüsü belirler.) Rayımızı önce portrayın arka kanalına oturtup sonra önden sıkıca bastırıyoruz. Bantlarımızı vagonlara takıyoruz. Tüm bantları raya taktıktan sonra paketimizin içinden çıkan etek ağırlıklarını perdenin alt tabanına yerleştiriyoruz. Paketimizin içinden çıkan perde ölçümüze göre gönderilen zinciri şekildeki gibi takıyoruz.


Kullanıcı Yorumları

"Ekru Dikey Kumaş Perde 89mm " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
Yorumlar
Şule güleç ( Çok Beğendi )

10/6/2017  

Tam düşündüğüm tarz bir perde teşekkürler

Cevap :

Şule Hanım, Biz teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
adil kişer ( Normal Buldu )

28/5/2016  

56.5cmx5 adet h:193cm 61.5cmx5 adet h:193cm fiyatı nedir.Antalya kargo.

Cevap :

Adil bey merhaba, 5 adet En:56.5cm Boy:193cm 5 adet En:61.5cm Boy:193cm Toplamda 10 adet perdenin fiyatı kargo dahil 572.4 TL