Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa   >  Dijital Baskı

Sıralama:

Dijital bakılı Perdeler

 

Dijital Baskı

Bu Kategoride 1 Ürün Sergileniyor

1KİŞİYE ÖZEL STOR PERDE

Kişiye özel stor perde dilediğiniz bir görselin %100 polyester kumaş üzerine dijital baskı yoluyla aktarılmasıyla oluşturulmuş perdelerdir. Bu perdeler modern görünümüyle bulunduğu mekana farklı ve şık bir hava katmaktadır. Oturma odaları, yatak odaları, çocuk odaları ya da çalışma odaları gibi genel olarak birçok alanda kullanılabilmektedir.

KİŞİYE ÖZEL STOR PERDE ÖZELLİKLERİ

Perde dünyası olarak kişiye özel stor perde üretirken çevre dostu olması amacıyla pvc madde kullanmamaktayız. Ürünlerimizin tamamı %100 polyester kumaş olup insan sağlığı açısından zararlı madde içermemektedir. Dispers su bazlı ithal boyalar kullanılmaktadır. Solvent ve benzeri maddeler içermemektedir.

Kişiye özel stor perde düz bir zemine konularak ıslak ya da nemli bez ile kolaylıkla temizleyebilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus kesinlikle çamaşır makinesinde yıkanmamasıdır.

PERDE DÜNYASI KİŞİYE ÖZEL STOR PERDE YAPTIRMA AŞAMALARI

-İlk aşamada perde üzerine bastırmak istenilen görsel belirlenir.

-Görseli büyük bir alana (kumaşa) basılacağı için görselin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir.

Büyüdüğü zaman netliği bozulan görselle yapılan baskıda, perde üzerindeki görüntü net olmayabilmektedir. Bundan dolayı tercih edilecek görselin çözünürlüğü minimum 3264x1448 mp olmakla beraber ideal olarak 4048x3040 / 6048x4032 (12Mp / 24Mp) çözünürlükteki görseller önerilmektedir.

-Uygun özellikte belirlenen görsel sipariş adımlarından siteye yüklenir.

-Gönderilen görsel grafik ekibi tarafından belirlenen perde ölçüsüne göre uyarlanıp onaylamanız için tarafınıza gönderilir.

-Onay alındıktan sonra perde baskıya alınır.

-Kişiye özel stor perde hazırlanır ve kargoya verilir. Perde kişiye özel olduğundan gönderim 7 iş gününü bulabilmektedir.

 

KİŞİYE ÖZEL STOR PERDE FİYATLARI

Kişiye özel stor perde metrekare fiyatı, seçilen modele göre değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi modellerde kullanılan kumaş dokusunun farklılık göstermesidir.

Perde sepeti kişiye özel stor perde fiyatları; minimum en 100cm, minimum boy 200cm ve minimum metrekare 2m2 olacak şekilde hesaplanır.

Sipariş verirken belirtmiş olduğunuz en ölçüsü, perde üretiminde kullanılan mekanizmalar dahil üst ray ölçüsü olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte üretimde kullanılacak olan perde ölçüsü verilen ölçüden her zaman daha dar kesilmektedir. Endüstride bu daralmaya kumaş daralma payı da denir. Bundan dolayı net kumaş ölçüsü söylenirken 4cm’lik taşma payı da ölçüye dahil edilmelidir.