x

Perde Sepeti Nasıl Ölçü Alınır

Perde Sepeti Nasıl Montaj Yapılır

Perde Sepeti Montaj Videoları

Ana Sayfa  >  Ahşap Jaluzi   >  Basswood Ağacı Lake 50mm Ahşap Jaluzi
Basswood Ağacı Parlak Beyaz lake 50mm Ahşap Jaluzi

Lake Ahşap Jaluzi, hammaddenin bu sefer renkli lake cila ile cilalanarak parlak bir görünüm kazanması ile elde edilir. Basswood (ıhlamur) ağacından üretilmiştir.Renk ve ton farklılıkları oluşmaz.

Not: Fotoğraf Çekimlerimiz de; Gün ışığının farklı saatleri kullanılarak, ışığın perde üzerindeki etkisini en iyi şekilde görebilmeniz amaçlanmıştır. Renk seçiminizi yaparken lütfen yakın plan çekimlerimizi dikkate alınız.
***Fotoğraf çekimlerimiz profesyonel çekimler olmasına rağmen görüntülenme ekipmanlarının (Monitör,telefon,tablet pc,mac,pc ) farklı özelliklerinden dolayı renklerde +- %5 civarında sapmalar (ton farkı) olması normaldir. Ayrıca kumaş serilerimiz arasında doku ve teknik özellikler farklarından dolayı aynı renk isimlendirmelerimizde de ton farkları olması normaldir. Örneğin krem olarak isimlendirdiğimiz renk basic (polyester kumaş) serimizdeki renk tonu ile blackout (karartma) serimizdeki renk tonu aynı pantone kodu olmasına rağmen tonlarının tutmaması ışık geçirgenliğinin farklılığından dolayı normaldir.
*** Renk tonu ve/veya doku konusunda tereddüttünüz varsa mutlaka müşteri temsilcimizde numune kumaş ve/veya slayt örneği isteyiniz.
Siparişlerinizde vermiş olduğunuz en ölçüsü mekanizmalar dahil üst ray ölçüsüdür. Perde üretiminde kumaş, verilen ölçüden daha dar kesilir. Bu daralma kumaş daralma payı olarak ifade edilir.Net kumaş ölçüsü için mutlaka fazladan 4cm taşma payı verilmelidir.
yazının devamını oku

 • Lütfen Perde Ölçünüzü Giriniz.
  En :   Boy :   Açıklama


  metre kare
  nasıl hesaplanır?

  Ebatınıza göre toplam tutar

 • Basswood Ağacı Parlak Beyaz lake 50mm Ahşap Jaluzi

  Stok Durumu: Yok

  385.90 TL +
  %18 kdv / m²


Ürün Özellikleri

*Slayt Derinlik ölçüsü 50mm dir.

*Silinebilir.

*Nemli ve buharın olduğu ortamda kullanılmaz.

*Perde yönünü değiştirmek için çevirme ipi kullanılır.

* 200cm boyunda 50mm'lik  ahşap jaluzi perde, toplandığında 25cm yer kaplar.

*Maksimum180cm eninde 300cm boyunda perde yapılabilir.

*Mekanizmalarımızın hepsi aynı kalitedir, 1. Sınıf.

*Mekanizma kontrol seçeneğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

*Montaj şeklinize göre (korniş, duvar, tavan, pencere kasası içine) ihtiyacınız olan aparatlar (portray, korniş aparatı) paketinizden ücretsiz olarak çıkmaktadır. Bunun dışında diğer aparatlar ücretlidir.

*Montaj Dokümanı Paketin içindedir.Benzer PerdelerTaksit Seçenekleri

 
PEŞİN FİYATINA Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda Toplam Ayda
2 Taksit 385,90 TL 2 x 192,95 TL 385,90 TL 2 x 192,95 TL 385,90 TL 2 x 192,95 TL 385,90 TL 2 x 192,95 TL 385,90 TL 2 x 192,95 TL
3 Taksit 385,90 TL 3 x 128,63 TL 385,90 TL 3 x 128,63 TL 385,90 TL 3 x 128,63 TL 385,90 TL 3 x 128,63 TL 385,90 TL 3 x 128,63 TL
4 Taksit 385,90 TL 4 x 96,48 TL 385,90 TL 4 x 96,48 TL 385,90 TL 4 x 96,48 TL 385,90 TL 4 x 96,48 TL 385,90 TL 4 x 96,48 TL
 


İade Koşulları

Ürünümü İade Etmek İstiyorum, İade Şartları Nedir?, Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde perdesepeti.com.tr 'ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Kapsamında ki Koşullar Aşağıda ki Gibidir;

. İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
.Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik md.15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

*Promosyonel perdeler kategori ürünlerinde (Fırsat Sepeti) ayıplı mal sınıfı hariç iade ve değişim yapılmamaktadır.


İade Ettiğim Ürünün Parasını Ne Zaman ve Nasıl Geri Alabilirim?

. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, perdesepeti.com.tr tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
. Ürün Bedel İadesi işlemi tamamlandığında kayıtlı olan e-postanıza bilgi mesajı gönderilir.
. Ödeme şeklinize göre iadeniz gerçekleşecektir.
. Ödeme şekli "Kredi Kartı" ve tercihiniz "Para İadesi" ise; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim?
. İade işlemlerinde "kargo ücreti" ödemezsiniz.Ölçü AlmaAhşap Jaluzi perdenin ve montaj yerinin uygunluğu göz önünde bulundurularak; tavandan, duvardan ya da pencere kasası içinden perde ölçüsü alınabilir. Jaluzi perde aşağı-yukarı dikey hareket ettiğinden ölçü alırken kapı veya pencere koluna çarpmayacak olmasına dikkat edilir. Ahşap jaluzi enleri maksimum 210cm boyu ise 350cm olması tavsiye edilir.

1-      Ahşap jaluzi perdeyi tavandan montaj yapmak istersek; pencerenin genişliği için pencere kenarlarının bitiminden sağdan ve soldan 5-10cm taşırarak ölçü alınabilir. Perdenin boy ölçüsü için mekanizmanın takılacağı yerden pencere altındaki mermere kadar alınabilir. Jaluzi perdenin toplanma payı göz önünde bulundurularak mekanizmanın takılacağı yerin belirlenmesi gereklidir.

2-      Ahşap jaluzi perdeyi duvardan montaj yapmak istersek; penceredeki hareketli kanatların tespiti yapılır. Perdenin eni için pencere kenarlarının bitiminden 5-10cm taşırarak ölçü alınabilir. Boy ölçüsü için mekanizmanın takılacağı yerden pencere altındaki mermere kadar alınabilir. Jaluzi perdenin toplanma payı göz önünde bulundurularak mekanizmanın takılacağı yerin belirlenmesi gereklidir.

3-      Ahşap jaluzi perdeyi pencere kasası içine montaj yapmak istersek pencere camının en ve boy olarak net ölçüsünü alabiliriz.
NOT: Jaluzi perdenin hareketli kanatlar üzerinde sallanmasını engellemek için pencerenin her iki tarafına da uygulanan zıgıl sistemi tavsiye ederiz.


Kolay Montaj1-      Ahşap jaluzi perdeyi tavana montaj yapacaksak;
Mekanizmayı takacağımız noktaları belirliyoruz. Ahşap jaluzi aparatı perdenin başlangıç ve bitiş noktalarında olmalı yani perde ölçüsü kadar olmalı fakat perdenin portray aparatının tam içine oturması için perde ölçüsüne ek 0,5 cm taşma payı verilmelidir. Şekildeki gibi kapak kısmı bize bakacak şekilde vida yerlerinden matkap ile portrayı tavana sabitliyoruz. Portrayın kapağını üstten ve alttan bastırarak kolayca açabiliriz. Vida ile sabitlediğimiz portrayın içine perdemizi yerleştirip, kapağını kapatıp, sıkıca bastırıyoruz. Işığı kontrol edebilmek için şekildeki gibi çubuk aparatını perdeye takıyoruz.
2-      Ahşap jaluzi perdeyi duvara montaj yapacaksak;
Mekanizmayı takacağımız noktaları belirliyoruz. (Perdenin toplanma payını göz önünde bulundurmalıyız.) Ahşap jaluzi aparatı perdenin başlangıç ve bitiş noktalarında olmalı yani perde ölçüsü kadar olmalı fakat perdenin portray aparatının tam içine oturması için perde ölçüsüne ek 0,5 cm taşma payı verilmelidir. Şekildeki gibi kapak kısmı bize bakacak şekilde vida yerlerinden matkap ile portrayı tavana sabitliyoruz. Portrayın kapağını üstten ve alttan bastırarak kolayca açabiliriz. Vida ile sabitlediğimiz portrayın içine perdemizi yerleştirip, kapağını kapatıp, sıkıca bastırıyoruz. Işığı kontrol edebilmek için şekildeki gibi çubuk aparatını perdeye takıyoruz.
3-      Ahşap jaluzi perdeyi “L” ayak montaj yapacaksak;
Mekanizmayı takacağımız noktaları belirliyoruz. Ahşap jaluzi aparatı perdenin başlangıç ve bitiş noktalarında olmalı yani perde ölçüsü kadar olmalı fakat perdenin portray aparatının tam içine oturması için perde ölçüsüne ek 0,5 cm taşma payı verilmelidir. Şekildeki gibi kapak kısmı bize bakacak şekilde vida yerlerinden matkap ile portrayı tavana sabitliyoruz. Portrayın kapağını üstten ve alttan bastırarak kolayca açabiliriz. Vida ile sabitlediğimiz portrayın içine perdemizi yerleştirip, kapağını kapatıp, sıkıca bastırıyoruz. Işığı kontrol edebilmek için şekildeki gibi çubuk aparatını perdeye takıyoruz.


Kullanıcı Yorumları

"Basswood Ağacı Parlak Beyaz lake 50mm Ahşap Jaluzi " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Ürünü Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :