Ana Sayfa  >  Güvenlik Politikası

 

GÜVENLİK POLİTİKASI

Perdesepeti.com.tr'de kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.


Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kirilmasi mümkün olmayan bir sifrelemedir ve uluslararasi bir standarttir. Islemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede oldugunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki sey vardir.


Bunlardan ilki browserinizin alt satirinda bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Örnegin Internet Explorer programinda bu sari renkli bir kilittir. Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda oldugunuzu ifade eder. Işlemlerinizle ilgili bilgileriniz sifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiginiz talimat istikametinde kullanilir. Üçüncü kisilerin paylasimina sunulmaz, devredilmez; yalnizca perdesepeti.com.tr personeli ve bankanizca erisilebilir.


www.perdesepeti.com.tr web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanitim ve bilgi verme amaçlidir. Kullanici hiçbir sekilde web sitesinde yer alan bilgilerin eksik veya hatali oldugu ya da bu bilgilere istinaden zarara ugradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu, www.perdesepeti.com.tr ’den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle www.perdesepeti.com.tr’nin herhangi bir sorumlulugu olmadığını kabul eder.


www.perdesepeti.com.tr, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve www.perdesepeti.com.tr web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. www.perdesepeti.com.tr web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.